ENGLISH || BAHASA MELAYU ||
.::|LAMAN UTAMA| VISI & MISI | ORGANISASI CEMERLANG | PEJABAT SKN | GALERI | PAUTAN | INTRANET|::.

DIREKTORI KAKITANGAN
PEJABAT SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI SABAH

Nama Pegawai Email Pegawai Nombor Telefon
YB Tan Sri Datuk Seri Panglima Sukarti Wakiman Sukarti.Wakiman@sabah.gov.my 088-328000
Zainudin Bin Aman Zainudin.Aman@sabah.gov.my 088-328202
Ridhwan Linus @ Roger Linus Ridhwan.Linus@sabah.gov.my 088-430541
Noraini Dullah Noraini.Dullah@sabah.gov.my 088-328000 ext 3211
Daud Hj. Ahmed Daud.Ahmed@sabah.gov.my 088-328000 ext 3214
Alessandra Sheree A. Mojilis Alessandra.AMojilis@sabah.gov.my 088-328205
Jasie Jeoffry Kayar@Shafiqah Nadia Jasie.JeoffryKayar@sabah.gov.my 088-328000 ext 3212
Normah Otot Normah.Otot@sabah.gov.my 088-328000 ext 3216
Kassim Jumai Kassim.Jumai@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Hamsar Kamis@Rahim Hamsar.Rahim@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Ismail Hj. Mataib Ismail.Mataib@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Ahmad A. Rashedi Ahmad.ARashedi@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Rudolf George Eting Rudolf.Eting@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Chang Vun Fah @ Chong Vun Fah James.Chang@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Rosniah Jamaludin Rosniah.Jamaludin@sabah.gov.my 088-328000 ext 3217
Christina Monis@Marina Christina.Monis@sabah.gov.my 088-328203
Dg. Rafidah Ag.Yusof@Ag.Yusoff DgRafidah.AgYusof@sabah.gov.my 088-328000
Nora Ukim Norah.Ukim@sabah.gov.my 088-328201
Siti Amira Mohd. Rahmat SitiAmira.MohdRahmat@sabah.gov.my 088-328000

 

bottom